wynikiSTCH

Siatkarskie TurniejeCharytatywne

Pomagamy Fundacji Iskierka

0
zebranych środków

kategoriamężczyźni:

I miejsce

ETP Tp-Elbud Kędzierzyn Koźle

II miejsce

Charytatywnie Kraków

III miejsce

Ziomki z Biedronki Gliwice

IV miejsce

Gold Volley Jastrzębie- Zdrój

V miejsce

Raben Logistics Polska Sosnowiec

VI miejsce

ZZ Kadra JSW SA KWK Borynia

VII miejsce

BCC Jaworzno

VIII miejsce

Aurator Gliwice

Pomagamy Antosi & Kacprowi, Jastrzębie-Zdrój

0
zebranych środków

kategoriamężczyźni:

I miejsce

Gold Volley
Jastrzębie-Zdrój

II miejsce

Team Sosnowiec

III miejsce

Papa Dance Bieruń

IV miejsce

SKP Bartosz

V miejsce

Aurator Gliwice

VI miejsce

ETP Bierawa

VII miejsce

Warmup Polska

VIII miejsce

TS Kraków

IX miejsce

ZZ Kadra KWK Borynia

X miejsce

Lotnicy Kraków

XI miejsce

KWK Jas-Mos

XII miejsce

Szybkie Trzy Zero Bielsko-Biała

XIII miejsce

Ama Volley Kędzierzyn- Koźle

XIV miejsce

Volley Team Bielsko-Biała

XV miejsce

Global Team Wrocław

XVI miejsce

BCC Jaworzno

kategoriakobiety:

I miejsce

Pivexin Racibórz Akademia Fitness

II miejsce

KKS Rybnik

III miejsce

Marco Gliwice

IV miejsce

TKKF Jastrząb

Pomagamy Dawidowi & Ignacemu, Jastrzębie-Zdrój

0
zebranych środków

kategoriamężczyźni:

I miejsce

Gold Volley
Jastrzębie-Zdrój

II miejsce

Lotnicy Kraków

III miejsce

K.S. Triumf Nakło Śląskie

IV miejsce

RKS Jastrzębie-Zdrój

V miejsce

Warmup Polska

VI miejsce

Papa Dance Bieruń

VII miejsce

SKP Bartosz Kraków

VIII miejsce

Grube Ryby

IX miejsce

KS-J.A.J.O

X miejsce

Aurator Gliwice

XI miejsce

Sułtani Tie-Breaka Wrocław

XII miejsce

No Name Siemianowice Śląskie

XIII miejsce

ABEX Rekreacja Siemianowice Śląskie

XIV miejsce

UKS 10 Jastrzębie-Zdrój

XV miejsce

NSZZ Solidarność Oświata

XVI miejsce

Recco Kraków

kategoriakobiety:

I miejsce

Pivexin Racibórz Akademia Fitness

II miejsce

FC Silesia

III miejsce

KKS Rybnik

IV miejsce

Marco Gliwice

V miejsce

Minos Team

Pomagamy Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu Dla Dzieci „Betlejem”, Jastrzębie-Zdrój

0
zebranych środków

kategoriamężczyźni:

I miejsce

Papa Dance Bieruń

II miejsce

Gold Volley
Jastrzębie-Zdrój

III miejsce

Lotnicy Kraków

IV miejsce

Playmaker Jastrzębie- Zdrój

V miejsce

Ziomki z Bierdronki Gliwice

VI miejsce

Intensity Kraków

VII miejsce

Recco Kraków

VIII miejsce

UKS Dziesiątka Jastrzębie

kategoriakobiety:

I miejsce

FC Silesia Rybnik

II miejsce

Minos Bytom

III miejsce

TKKF Jastrząb Jastrzębie-Zdrój

Pomagamy Karolince, Mikołów

0
zebranych środków

kategoriamężczyźni:

I miejsce

Gold Volley Jastrzębie- Zdrój

II miejsce

PAPA DANCE Bieruń

III miejsce

Team Silesia

IV miejsce

ZZ Kadra Bobrek Centrum Bytom

V miejsce

Dream Team Żory

VI miejsce

Cichociemni Łaziska Górne

VII miejsce

Db Schenker Zabrze

VIII miejsce

Be Safe Marko Wodzisław Śląski

IX miejsce

Volleyball Mosir Zabrze

X miejsce

AZS Morgan Rybnik

XI miejsce

Rada Rodziców LO im. Karola Miarki Mikołów

kategoriakobiety:

I miejsce

FC Silesia Rybnik

II miejsce

SKS Volley Gliwice

III miejsce

Minos Bytom

Pomagamy Marcinowi, Jastrzębie-Zdrój

0
zebranych środków

kategoriamężczyźni:

I miejsce

Poparzeni Herbatą Katowice

II miejsce

Lotnicy Kraków

III miejsce

Gold Volley
Jastrzębie-Zdrój

IV miejsce

ZZRG KWK JAS-MOS

V miejsce

RKS Siłownia Herkules Jastrzębie- Zdrój

VI miejsce

DB Schenker Zabrze

VII miejsce

6 Ścięć Ruda Śląska

VIII miejsce

Remagum Mysłowice

IX miejsce

Ziomki z Biedronki Gliwice

X miejsce

KFS Kraków

XI miejsce

VBT Luciano Jastrzębie-Zdrój

XII miejsce

ZZ Kadra KWK Zofiówka

kategoriakobiety:

I miejsce

Volley Gliwice

II miejsce

UKS Jedynka Siewierz

III miejsce

Jastrząb
Jastrzębie-Zdrój

IV miejsce

Lanza Jastrzębie- Zdrój

Pomagamy Olafowi, Mikołów

0
zebranych środków

kategoriamężczyźni:

I miejsce

PAPA DANCE Bieruń

II miejsce

ZZ Kadra Bobrek Centrum Bytom

III miejsce

Gold Volley
Jastrzębie-Zdrój

IV miejsce

Torkadia Tychy

V miejsce

Lemoniada Katowice

VI miejsce

Gwoździe Orzesze

VII miejsce

Pronet Bud Piekary Śląskie

VIII miejsce

Gwoździe Kraków

IX miejsce

Oksana Kraków

X miejsce

KS Volley Katowice

XI miejsce

PHUP MICHEL HADEX Rydułtowy

XII miejsce

Complex IT Sosnowiec

XIII miejsce

Krak Rebelz Kraków

XIV miejsce

Siatkarskiportal.pl

XV miejsce

SiKReT Gliwice

XVI miejsce

Edytor Suszec

kategoriakobiety:

I miejsce

Dziewczyny
Katowice-Opole
-Radzionków-Kraków

II miejsce

Apollo Kraków

III miejsce

KKS Rybnik

IV miejsce

Mosir Polonia Łaziska

V miejsce

Iskry Chrzanów

VI miejsce

Burza Borowa Wieś

VII miejsce

Wyrwane z Kontekstu Siemianowice

VIII miejsce

Krak Rebelz

Pomagamy Weronice, Jastrzębie-Zdrój

0
zebranych środków

kategoriamężczyźni:

I miejsce

MOSIR Mikołów

II miejsce

Ziomki z Biedronki Gliwice

III miejsce

VBT Luciano Jastrzębie-Zdrój

IV miejsce

ISKRA Absolwenci Jastrzębie Zdrój

V miejsce

Gold Volley Jastrzębie Zdrój

VI miejsce

KADRA KWK Zofiówka Jastrzębie Zdrój

VII miejsce

Pogodynki Jastrzębie Zdrój

VIII miejsce

Krakowscy Fanatycy Siatkówki

kategoriakobiety:

I miejsce

KS Burza Borowa Wieś

II miejsce

Sikret Gliwice

III miejsce

TKKF Jastrząb Jastrzębie-Zdrój

IV miejsce

Lanza Jastrzębie-Zdrój

Pomagamy Ignacemu, Mikołów

0
zebranych środków

kategoriamężczyźni:

I miejsce

Kopex Electric Systems Tychy

II miejsce

Lemoniada Katowice

III miejsce
Gold Volley
Jastrzębie Zdrój

IV miejsce

ZZ Kadra KWK Borynia Jastrzębie Zdrój

V miejsce

Krakowscy Fanatycy Siatkówki

VI miejsce

6 ścięć Ruda Śląska

VII miejsce

Bobslej Tychy

VIII miejsce

ProNetBud Piekary Śląskie

IX miejsce

Complex IT Sosnowiec

X miejsce

Dralex

XI miejsce

Work Express Katowice

XII miejsce

SKP Bartosz Kraków

XIII miejsce

ZZ Kadra KWK Zofiówka Jastrzębie Zdrój

XIV miejsce

INQ

XV miejsce

Apple Taste

XVI miejsce

VBT Luciano Jastrzębie Zdrój

XVII miejsce

Silesia Team Mikołów

kategoriakobiety:

I miejsce

Apollo Kraków

II miejsce

KU AZS Uniwersytet Śląski Katowice

III miejsce

Sikret Gliwice

IV miejsce

KS Burza Borowa Wieś

V miejsce

Żniwiarki

VI miejsce

MUKS Sari Żory

Pomagamy Paulince, Mikołów

0
zebranych środków

kategoriamężczyźni:

I miejsce

KS Volley Katowice

II miejsce

Bobslej Tychy

III miejsce

Work Express

IV miejsce

Wspólnymi Siłami Razem z Góralami

V miejsce

ZZ Kadra KWK Zofiówka

VI miejsce

Derbystar

kategoriakobiety:

I miejsce

Beskidzianki Andrychów

II miejsce

KS Tomex Kraków

III miejsce

KS Burza Borowa Wieś