wynikibvc

Mistrzostwa Polski Firmw siatkówce

Twardogóra

kategoriamężczyźni:

I miejsce

10 Brygada
Kawalerii Pancernej

II miejsce

Tartan Volley

III miejsce

Bikkoplast

IV miejsce

JSW Ruch Borynia

V miejsce

JSW Ruch Jastrzębie

VI miejsce

Sol-it.pl/ Servecom.pl

VII miejsce

Aurator

VIII miejsce

DSV Solutions

IX miejsce

JSW Ruch Zofiówka

X miejsce

Gold Volley

XI miejsce

Rockwell Automation

XII miejsce

ZWIK Pabianice

XIII miejsce

Materialise

kategoriakobiety:

I miejsce

Last Minute

II miejsce

Patataj Pabianice

III miejsce

Kamp Team Wrocław

IV miejsce

MKS Victoria Parczew

Gliwice

kategoriamężczyźni:

I miejsce

Raben Logistics Polska

II miejsce

10 Brygada kawalerii pancernej Świętoszów

III miejsce

JSW KWK Borynia

IV miejsce

JSW KWK JAS-MOS

V miejsce

Tartan Volley Lubin

VI miejsce

JSW KWK Zofiówka

VII miejsce

Nord Świerklany RO-JO Team

VIII miejsce

Aurator Gliwice

IX miejsce

SOL-IT/ SERVECOM Częstochowa

X miejsce

JSW KWK Budryk

XI miejsce

NGK Ceramics Polska

XII miejsce

PCACTION.PL Radomsko

XIII miejsce

Mostva Mszczonów

XIV miejsce

ZWiK Pabianice

XV miejsce

Zdrowa Krowa Gliwice

kategoriakobiety:

I miejsce

Marco Gliwice

II miejsce

Kamp Team Wrocław

III miejsce

MKS Victoria Parczew

IV miejsce

Ledva sme sa poskladal Slovensko

V miejsce

Patataj Pabianice

VI miejsce

Animex Starachowice

Gliwice

kategoriamężczyźni:

I miejsce

10 Brygada
Kawalerii Pancernej

II miejsce

JSW KWK Borynia

III miejsce

JSW KWK Jas-Mos

IV miejsce

Bestcan

V miejsce

ETP Bierawa

VI miejsce

JSW KWK Knurów- Szczygłowice

VII miejsce

Mi-Wo Transport

VIII miejsce

JSW KWK Zofiówka

IX miejsce

ZWiK Pabianice

X miejsce

Kamsoft Gliwice

XI miejsce

Zdrowa Krowa

kategoriakobiety:

I miejsce

FC Silesia

II miejsce

Marco Gliwice

III miejsce

MKS Victoria Parczew

IV miejsce

Animex Starachowice

Nieporęt

kategoriamężczyźni:

I miejsce

JSW KWK Jas-Mos

II miejsce

JSW KWK Zofiówka

III miejsce

ETP Bierawa

IV miejsce

JSW KWK Borynia

V miejsce

RDLP Warszawa

VI miejsce

Spontan Józefów

VII miejsce

ZWiK Pabianice

VIII miejsce

LM Promotion

IX miejsce

Animex Ełk

kategoriakobiety:

I miejsce

UKS Dębina Nieporęt

II miejsce

MKS Victoria Parczew

III miejsce

Animex Ełk

Wieliczka

kategoriamężczyźni:

I miejsce

JSW KWK Borynia

II miejsce

JSW KWK Zofiówka

III miejsce

Animex Ełk

IV miejsce

Alior Bank

V miejsce

Amator Marcinkowice

VI miejsce

Perfand Zawonia

VII miejsce

Animex Ełk II

Wieliczka

kategoriamężczyźni:

I miejsce

JSW KWK Borynia

II miejsce

Alior Bank

III miejsce

MPWiK Warszawa

IV miejsce

Animex Ełk

V miejsce

ZF Polpharma

VI miejsce

JSW KWK Zofiówka

VII miejsce

Animex Ełk II

Poręba

kategoriamężczyźni:

I miejsce

Brel Myszków

II miejsce

JSW KWK Jas-Mos

III miejsce

MPWiK M.St. Warszawa

IV miejsce

DB Schenker

V miejsce

ZF Polpharma

VI miejsce

JSW KWK Borynia

VII miejsce

Turbo Oleśnica

VIII miejsce

Ratownicy Górniczy JSW KWK Jas-Mos

IX miejsce

JSW KWK Zofiówka

Pszczyna

kategoriamężczyźni:

I miejsce

CSP PSP Częstochowa

II miejsce

MPWiK m.St. Warszawa

III miejsce

JSW S.A. KWK Jas-Mos

IV miejsce

ZF Polpharma

V miejsce

Animex Ełk

VI miejsce

KSG Tarnów

VII miejsce

Ratownicy Górniczy JSW S.A. KWK Jas- Mos

VIII miejsce

JSW S.A. KWK Borynia

IX miejsce

RDLP Łódź

X miejsce

JSW S.A. KWK Zofiówka

XI miejsce

Work Express

Siewierz

kategoriamężczyźni:

I miejsce

MPWiK m.St. Warszawa

II miejsce

Work Express

III miejsce

JSW S.A. KWK Borynia

IV miejsce

JSW S.A. KWK Zofiówka

V miejsce

Animex Ełk

Siewierz

kategoriamężczyźni:

I miejsce

JSW S.A. KWK Borynia

II miejsce

ZF Polpharma

III miejsce

Work Express

IV miejsce

JSW S.A. KWK Krupiński

V miejsce

JSW S.A. KWK Zofiówka

Istebna

kategoriamężczyźni:

I miejsce

JSW S.A. KWK Jas-Mos

II miejsce

JSW S.A. KWK Borynia

III miejsce

Work Express

IV miejsce

Zwik Pabianice